Katowice

Katowicki policjant mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu

Sukces katowickiego funkcjonariusza

Młodszy aspirant Łukasz Banach, pełniący służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Katowicach, odniósł kolejny sukces sportowy. Podczas VI Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w brazylijskim jiu-jitsu GI i NO-GI 2026, które odbyły się w ubiegłą sobotę w Mińsku Mazowieckim, policjant wywalczył tytuł mistrza kraju.

Przebieg zawodów

Reprezentujący Komendę Główną Policji funkcjonariusz okazał się najlepszy w swojej kategorii wagowej, zdobywając złoty medal po finałowej walce. Dla katowickiego policjanta jest to trzeci tytuł mistrzowski w karierze.

Źródło: KMP Katowice

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *